23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı Gösteri Fotoğrafları | Özen Park Anaokulu
15616
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15616,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı Gösterisi

Tarih
Kategori
Gösteri
Detaylar

23 Nisan Kutlu Olsun
Sevinin Küçükler,
Övünün Büyükler,
23 Nisan Kutlu Olsun…
Dedik veeeeee 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı; Okulumuzun bahçesinde Sevgili Ailelerimizle birlikte gurur ve coşkuyla kutladık. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızdan sonra biz de günün anlamına uygun marşlar söyledik. Sıra muhteşem dans gösterimize geldi. Dünya çocukları olarak bizler, çeşitli ülkelerden öyle güzel danslar sergiledik ki, sanki tüm dünyayı seyredenlerin ayağına getirdik ve ailelerimiz bizimle bir kez daha gurur duydu. Törenimizin bitiminde ise bizi bir sürpriz bekliyordu. Bu sefer şaşırma ve alkışlama sırası bize geçti. Anne- babalarımız ve öğretmenlerimiz bizler için sınıf sınıf danslar ettiler ve hepimize içlerinde hala minik bir çocuk olduğunu kanıtladılar.
Bu çok özel bayramı bizlere armağan ettiği için Sevgili Atam’a, bizim için bu kadar imkanı önümüze seren ve bizleri çok seven Nilgün Hanım’a, Kemal Bey’e, Yeşim Hanım’a, bizi bayrama hazırlayan Biricik Öğretmenlerimize, Arda Abimize, Sevgi Teyzemize ve Çiçek Ablamıza çok çok teşekkür ediyoruz.

23 Nisan’a sadece Çocuk Bayramı gözüyle bakmak yeterli değildir. Üzerinde durmamız gereken önemli nokta, ULUSAL EGEMENLİK kavramıdır ve Ata’mızın bu bayramı NEDEN BİZ ÇOCUKLARA ARMAĞAN ETTİĞİDİR.
Ulu Önderimizin dediği gibi: Bugünün küçükleri olan bizler yarının büyükleri olacağız ve ülkenin yönetimi ileride bizlerin olacak. Şimdiden bunun bilincinde ilerliyor ve tüm kalbimizle Sizlere; Sevgili Ülkemiz için elimizden gelen her şeyi yapacağımıza dair söz veriyoruz.

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE !

Please follow and like us:
Facebook sayfamızı takip edin :)
Eğitici, Öğretici İçerikler Youtube Kanalımızda!
Instagram sayfamızı takip edin :)